Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 160
» Najnowszy użytkownik: langart84
» Wątków na forum: 747
» Postów na forum: 7,750

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 2 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 1 Gość(i)
UptimeRobot

Ostatnie wątki
Przeczytaj to
Forum: Przeczytaj to
Ostatni post: trampek
10-31-2023, 08:04 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 51,359
REGULAMIN
Forum: Przeczytaj to
Ostatni post: trampek
01-23-2021, 03:08 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18,449

 
  REGULAMIN
Napisane przez: trampek - 01-23-2021, 03:08 PM - Forum: Przeczytaj to - Brak odpowiedzi

1. Forum zrzesza ludzi zainteresowanych tematyką szeroko pojętą tematyką crush fetish, a także pochodnych jak fetysz szpilek itp.
2. Forum jest na tyle anonimowe, na ile pozwala na to prawo, tzn nie wymagamy łączenia konta z kontem facebooka, administracja nie dąży do deanonimizacji użytkowników.
3. Ze względów prawnych, na serwerze przechowywane są logi użytkowników, w szczególności adresy ip kolejnych logowań, a także historia poczynań użytkownika w obrębie forum
4. Forum jest tylko dla pełnoletnich ze względów na treści o charakterze erotycznym, jest to weryfikowane poprzez podanie stosownych informacji przez nowo rejestrującego się użytkownika.
5. Użytkownicy odpowiadają za zamieszczane przez siebie treści
6. Administracja stara się na bieżąco monitorować treści na forum, i w razie wątpliwości czy dane treści są zgodne z prawem może je moderować, usuwać, a także ma prawo do upomnienia bądź w skrajnym przypadku do usunięcia danego użytkownika
7. Na prośbę organów ścigania administracja forum może przekazać przechowywane na serwerze logi, które mogą posłużyć do namierzenia konkretnych użytkowników.
8. Forum jest projektem non-profit, tzn od użytkowników nie są pobierane żadne opłaty, a także forum nie zarabia w żaden inny sposób na aktywnościach związanych w forum (reklamy na górze to był eksperyment który okazał się klapą, zdejme je niedługo)
9. Aktywność - aby zachować pełnie praw do uczestnictwa w życiu forum, trzeba napisać minimum 3 posty merytoryczne miesięcznie . Może to być nowy temat z jakimś opowiadaniem (co jest najlepiej widziane), może być to uczestnictwo w dyskusji na jakiś już istniejący temat. Nie może to być sztuczne wypełnienie, np napisanie na odwal się "fajne" bądź inna, nic nie niosąca ze sobą wiadomość. Nie wywiązanie się z aktywności miesięcznej karane jest banem na 3 miesiące, jeżeli sytuacja po zdjęciu bana nie ulega poprawie (3 merytoryczne posty miesięcznie) użytkownik zostaje zbanowany na zawsze.
10. Aby stać się częścią społeczności forum, należy
  - zarejestrować konto zgodnie z formularzem rejestracyjnym
  - poczekać na aktywacje konta przez osobę z administracji (jeżeli znajdę jakieś antybotowe SKUTECZNE narzędzie to ten punkt zostanie wykreślony)
  - przedstawić się w dziale Powitalnia (przedstawienie się MUSI zawierać informacje czy jest się pełnoletnim, powinno zawierać parę słów o sobie plus czemu chce się dołączyć do forum)
  - napisać opowiadanie w dziale Opowiadania nowych userów (może być to z własnego życia, może być to fikcja ale w temacie)
  - następnie ktoś z administracji aktywuje danego użytkownika
11. Poziomy dostępu
  - pierwszy - od razu po rejestracji, dostęp do powitalni i działu z opowiadaniami nowych userów
  - drugi - po pełnej aktywacji, dostęp do większości forum, opowiadań itp
  - trzeci - dla aktywnych i ogólnie wzbudzających zaufanie użytkowników, dostęp do części forum z bardziej prywatnymi materiałami, w tym ze zdjęciami które nie powinny opuszczać forum (np prywatne zdjęcia itp) - przyznawany poprzez głosowanie administracji
  - administracyjny - dostęp do dodatkowego miejsca z rozmowami administracji, gdzie będą omawiane decyzje itp itd
12. Dodatkowe odznaki, poziomy itp - za bycie aktywnym bądź wrzucenie czegoś ekstra, będzie można dostać specjalny status na forum. Póki co nie będzie się on wiązał z niczym poza dodatkową informacją przy nazwie użytkownika, ale administracja chce jakkolwiek wyróżnić ludzi dających od siebie więcej. W przyszłości być może będzie się to wiązało z czymś więcej.
14. Użytkownik jest zobowiązany do nie stosowania obscenicznego języka i traktowania się z należytym szacunkiem bez względu na płeć,orientację,narodowość itp.

Wydrukuj tę wiadomość

Exclamation Przeczytaj to
Napisane przez: trampek - 09-24-2018, 06:13 PM - Forum: Przeczytaj to - Odpowiedzi (2)

Hej,
W związku z rozwojem forum, rosnącą liczbą treści ( w tym także nieodpowiednich dla osób niepełnoletnich), jesteśmy zmuszeni "utajnić" forum.

Aby do nas dołączyć, musisz wykonać kilka kroków:
 1. Założyć konto (poczekać na aktywacje przez admina, dostaniesz maila o aktywacji)
 2. Wejść do działu powitalnia, napisać coś o sobie a także czy jesteś pełnoletni!
 3. W dziale "Opowiadania nowych userów" napisać jakieś opowiadanie, wspomnienie, cokolwiek zgodnego z tematyką forum. (nie przejmuj się że jest tam pusto, po aktywacji przenosimy wpisy do działu z opowiadaniami userów dostępny po rejestracji) Nie tolerujemy na forum osób które nic nie dają od siebie. Od tego jest blog Smile
 4. Jak już zrobisz te 3 proste rzeczy, poczekaj spokojnie na aktywacje. Z reguły zajmuje to do 48H
 5. Po aktywacji Twoje opowiadanie zostanie przeniesione do działu z resztą opowiadań naszych forumowiczów Smile

Wydrukuj tę wiadomość